Powody dla ktorych warto, aby dziecko gralo na instrumencie

3 powody, dlaczego chcesz komunikować się z innymi Wymiary

Dlaczego chcesz, aby dostęp do informacji z innych wymiarów? Nie jest to informacja otrzymana na ziemi wystarczy? Dlaczego chcesz więcej?

Mam zamiar dać podstawowe powody, dlaczego 3 multi (lub może powiedzieć wielokierunkowy) Komunikacja wymiarowa pozwala zrozumieć, że nie są jedynie ziemskiego, człowiek, homo sapiens, jesteś nieskończony, bezgraniczny duch, który właśnie tak się składa, że ??wybrano ziemię jako obecnego domenie.

1. Pierwszym powodem jest to, że sfera eteryczna, subtelna sfera, to, co jest niewidzialne, jest tam, gdzie pierwotnie pojawiły. Właściwie rozłożeniu do subtelniejszych światów, kiedy to, co jest bezimienny, intencje manifestacją, co nazywasz tworzenie wymiarów nieskończonych (i przez to mam na myśli częstotliwości wyrażenie) w każdy możliwy sposób nieskończenie bez końca. To zdanie jest ogromna, niemal niezrozumiały pomysł, prawda? Jednak, jeśli mamy zamiar używać słów tutaj, i wydaje się, że jest to najlepszy sposób, aby przekazać informację w tej chwili na Ziemi, nasze umysły mogą zacząć zaplątać się w idei staramy się wyrazić. Tak, będziemy chcieli wykorzystać tę informację w swoim sercu, jak również. I nie ma żadnej różnicy, jeśli wierzysz w ewolucji czy kreacjonizmu; czy uważasz, istoty z innej planety manipulowane ludzkie DNA do stworzenia człowieka, czy też wszedł do swojego ciała. Wszystkie te pomysły i koncepcje to coś, co jest oczywistym z czymś, co jest niezamanifestowany.

Pierwszym powodem chcesz być w stanie komunikować się z innymi wymiarami dlatego, że wyszedł z nich. Jest on patrzy na ciebie w innej formie; słuchanie siebie w innej wibracji.

2. Drugim powodem obaw, jak żyją na ziemi (tak naprawdę to jest "w ziemi", ponieważ jesteś istniejące w podpisie energii ziemi, a nie "na" nią).

Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On