Jak dbac o narzady glosowe

Jak dbac o narzady glosowe Nie można uruchomić aplikacji Windows lub IOS, ale jest prawie zawsze albo przeniesiony wersja aplikacji lub aplikacja, która ma taką samą funkcjonalność. Tak samo jest z grami, wiele gier, które rozpoczynają swoje życie w Apple Appstore, znaleźć drogę nad do systemu operacyjnego Android często bardzo szybko, w ciągu kilku tygodni od ich AppStore Da © jednak.

Jedno drobne minusem Kindle Fire jest to, że obecnie ma "zablokowane" bootloader niż uniemożliwia pobieranie aplikacji z Google Play, który jest ogromny rynek pełen jeszcze większej liczby aplikacji. Hakerzy znaleźli sposób, aby odblokować bootloadera, chociaż jako ostatnie orzeczenia wykazały w USA, legalność jest wątpliwa. Wielu ludzi poczuje się jednak, że powinny być one moralnie wolno robić co chcą z urządzeniem mają opłacone i właścicielem. To z pewnością ciekawy temat do dyskusji.

Ale oprócz wielu dziwnych i wspaniałych funkcji, że Kindle Fire jest zdolny uruchamiając różne aplikacje, wielu ludzi będzie się zastanawiać, co można zrobić, Kindle Ogień świeżo po wyjęciu z pudełka.

Jak dbac o narzady glosowe

Odtwarzanie wideo

Kindle Fire to bardzo kompetentny Odtwarzacz wideo. Jest to 7-calowy ekran jest więcej niż wystarczająco ekranie oglądania filmu na bez konieczności Zmruż oczy zobaczyć aktorka. Ponieważ przytrzymaj ekran w bliskiej odległości od oczu, to faktycznie czuje się tak, jakby oglądania ekranu kinowego zamiast ekranu 7 cali. Tych, którzy czują, że chcieliby większy ekran do wyświetlania filmów na i czytać e-książki, będzie miło wiedzieć, wersja 8.9 cala będzie dostępna od 20 listopada i może być wstępnie zamówić już teraz.

Jak dbac o narzady glosowe

Jakość odtwarzania wideo jest bardzo imponujące. Choć rozmiary plików mogą być stosunkowo niewielkie, może być porównywalna do oglądania filmów Blu-ray ze względu na wielkość ekranu.

Typowym pełnej długości pliku filmowego jeśli używasz formatu MP4 może być gdziekolwiek między 300-800mb, przy czym większość waży około 400MB.
Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On