Zakup instrumentu muzycznego - czym sie kierowac

Zakup instrumentu muzycznego  - czym sie kierowac

Wiele lat temu dwa dobrze znane publikacje, czas i czasopisma Newsweek, prowadził fabularnych artykuły o okna okazję do uczenia się nowego języka. Oni odwołuje często, że od urodzenia do wieku od dziesięciu do dwunastu lat to okres, w którym dana osoba powinna mieć narzędzia do nauki wielu języków. Tak, powiedziałem stwardnienie! Badanie z Teksasu zgłosiła kilka lat temu, że dziecko do piątego roku życia mogą z powodzeniem nauczyć się pięciu językach i nie należy mylić. Będą one kodować przełącznik, co oznacza, że ??dziecko będzie przejść z jednego języka na inny w zależności od ich środowiska.

Czy miałeś okazję doświadczyć małego dziecka moczenie się wiedzą? To naprawdę niezwykłe, jak jak gąbka ich umysły. Te małe małe dzieci i przedszkolaków wykazać, raz po raz, że są one w stanie słuchać, uczyć się i zachowują rzeczy z niezrównanym sukcesem. Czy to możliwe, że ich umysł jest po prostu za darmo ze wszystkich rzeczy nasze dorosłe życie codzienne rzucić naszą drogę? Jestem przekonany, że jest powód, że są tak szybko stanie zapamiętać nowe rzeczy.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć przygotowywać swoje małe dziecko za bardzo globalnej gospodarce i społeczeństwie. Wszystko wokół nas czujemy różnorodność naszych wspólnotach, i to jest czas możemy zatroszczyć się o formowaniu przyszłość naszych dzieci od urodzenia i poza nią. Już nie powinniśmy bank na fakt, że nasz system szkolny będzie kształcić nasze dziecko, w jaki sposób najlepiej zmierzyć się z tym nigdy nie kurczy się świat. Jest naszym obowiązkiem jako dorosłych wychowujących dzieci, aby dać im dar drugiego języka od razu.

Żona, matka, nauczycielka, przedsiębiorca, głośnik. Twórca wielokrotnie nagradzany hiszpański / angielskich dwujęzycznych zasobów edukacyjnych dla dzieci do użytku już w birth.Sample dwujęzyczne bije tutaj [http://www.bocabeth.com/media/media-preview.asp]

Zamów online lub zadzwonić pod bezpłatny numer 1.877.825.2622 dziś!

Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On