Jak pracowac nad emisja glosu

Jak pracowac nad emisja glosu Pozwoliłoby to na przechowywanie pomiędzy 15-20 filmów za model 8GB. Kindle Ogień ma 8GB, 16GB i 32GB modele dostępne. Więc około 400MB będzie można przechowywać 35-40 i 75-80 filmów odpowiednio na modelu 16 GB i 32 GB, z uwzględnieniem okresu przestrzeń zajmowana przez system operacyjny.

Może to oczywiście być przedłużony za pomocą fantastycznego Amazon Cloud Storage, która jest za darmo dla wszystkich użytkowników Kindle Fire. Przechowywanie chmura jest nieograniczona, więc ilość filmów można zapisywać i strumienia do urządzenia jest nieskończona. Warto zauważyć jednak, że tylko filmy zakupione w Amazon mogą być przesyłane poprzez chmurze na urządzeniu. Na jesteś właścicielem filmów trzeba będzie załadować je na urządzenie samodzielnie.

Jeśli pójdziesz do członkostwa Amazon Prime, nie będzie tysiące filmów i programów telewizyjnych dostępnych być transmitowane za darmo. Jeśli tak, jak filmy; Prime Instant Video jest warta swojej ceny.

Jak pracowac nad emisja glosu

Odtwarzanie muzyki

Kindle Fire to bardzo dobry odtwarzacz muzyki. Pliki MP3 dostępne na Amazon są bardzo wysokiej jakości. Podwójne głośniki kierowcy i słuchawki przewidziane są bardzo przyzwoite. Aby uzyskać jak najwięcej z ich muzyki, wiele ćpunów muzyka będzie chciał zainwestować w wysokiej jakości szczyt ustawiony zakres słuchawek lub głośników zewnętrznych. Ale to musi być powiedziane, odtwarzanie muzyki w standardzie (przez głośniki) jest na najwyższym poziomie.

Jak pracowac nad emisja glosu

Biorąc pod uwagę rozmiar pliku 5MB, standard Kindle będzie w stanie przechowywać około 1600 utworów, co jest więcej niż wystarczająco. Oczywiście może on być przedłużony do nieskończonej ilości wykorzystaniem pamięci masowej w chmurze wspomniano wcześniej.

Jako czytnik e-book

Rozmiary plików dla książek są bardzo małe, często zaledwie kilkaset kilobajtów dla nawet największych powieści, tak wiele tysięcy książek mogą być przechowywane na modelu 8GB.
Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On