Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Honda Accord - 10 milionów US Właściciele nie mogą się mylić

W mojej młodości pracował dla kilku agencji reklamowych najbardziej znanych wśród których był McCann Erickson. W rezultacie wciąż mam zainteresowanie w reklamie, zwłaszcza w telewizji, gdzie reklamy wydają się być najbardziej pamiętnych. Raz na jakiś czas przychodzi Dodaj ogłoszenie które naprawdę wciska w umyśle, często długo po zapomnieli co rzeczywiste produktów reklamowanych było.

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Słynny ogłoszenie 'ś' dla Hondy Accord został po raz pierwszy wyemitowany w brytyjskiej telewizji w 2003 roku Honda ma ogromny zróżnicowany rynek w USA, ale w Wielkiej Brytanii odwołanie zawsze tendencję do kierunku starszych odbiorców może z wyjątkiem wysoka modele wydajności. Kreatywny Brief for kampanii z 2003 roku musiał włączyć sekcję, która powiedział coś musimy bardziej masową dla Accord oraz w jaki sposób kierować bardziej młodzieńczy aspirujących i ostatecznie trendier nabywcy?

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Cue "Cog" ogłoszenie na soundtracku "raperów Delight" przez Sugar Hill Gang. Agencja musi rozbił pojęcie nienagannie i jak nadaje kierownictwo Hondy zatwierdził ogłoszenie nigdy nie może wiedzieć. W tym czasie był to twórczy geniuszu, W reklamie było dwie minuty długo, więc budżet mediów sama byłaby ogromna. Mimo, że czas pracy została następnie zmniejszona wiadomość z pewnością został dostarczony w dobrym stylu. W reklamie składał się wizualnie reakcji łańcuchowej komponentów samochodowych toczących ze sobą, tworząc efekt domina, który zakończył się gotowym samochodzie wysiłku zjechanie zrównoważony przyczepę i przychodzącego na odpoczynek przed kamerą. Sprytnie wybrane lektora amerykańskiego autora Garrison Keillor następnie dostarczane linia "Czy to nie jest miłe, kiedy rzeczy po prostu pracować?"

Po raz pierwszy zobaczyłem reklamę w kinie i był zafascynowany dbałością o szczegóły.
Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On