Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Honda Accord - 10 milionów US Właściciele nie mogą się mylić

W mojej młodości pracował dla kilku agencji reklamowych najbardziej znanych wśród których był McCann Erickson. W rezultacie wciąż mam zainteresowanie w reklamie, zwłaszcza w telewizji, gdzie reklamy wydają się być najbardziej pamiętnych. Raz na jakiś czas przychodzi Dodaj ogłoszenie które naprawdę wciska w umyśle, często długo po zapomnieli co rzeczywiste produktów reklamowanych było.strop filigran - uniwersalny system stropów żelbetowych

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Słynny ogłoszenie 'ś' dla Hondy Accord został po raz pierwszy wyemitowany w brytyjskiej telewizji w 2003 roku Honda ma ogromny zróżnicowany rynek w USA, ale w Wielkiej Brytanii odwołanie zawsze tendencję do kierunku starszych odbiorców może z wyjątkiem wysoka modele wydajności. Kreatywny Brief for kampanii z 2003 roku musiał włączyć sekcję, która powiedział coś musimy bardziej masową dla Accord oraz w jaki sposób kierować bardziej młodzieńczy aspirujących i ostatecznie trendier nabywcy?

Jak pozbyc sie tremy podczas wystepow muzycznych

Cue "Cog" ogłoszenie na soundtracku "raperów Delight" przez Sugar Hill Gang. Agencja musi rozbił pojęcie nienagannie i jak nadaje kierownictwo Hondy zatwierdził ogłoszenie nigdy nie może wiedzieć. W tym czasie był to twórczy geniuszu, W reklamie było dwie minuty długo, więc budżet mediów sama byłaby ogromna. Mimo, że czas pracy została następnie zmniejszona wiadomość z pewnością został dostarczony w dobrym stylu. W reklamie składał się wizualnie reakcji łańcuchowej komponentów samochodowych toczących ze sobą, tworząc efekt domina, który zakończył się gotowym samochodzie wysiłku zjechanie zrównoważony przyczepę i przychodzącego na odpoczynek przed kamerą. Sprytnie wybrane lektora amerykańskiego autora Garrison Keillor następnie dostarczane drzwi wewnątrzklatkowe wejściowe linia "Czy to nie jest miłe, kiedy rzeczy po prostu pracować?"

Po raz pierwszy zobaczyłem reklamę w kinie i był zafascynowany dbałością o szczegóły.
Artykuł napisany przez: czy ubezpieczenie oc jest obowiązkowe

Author: esk.org.pl

Share This Post On