Edukacja muzyczna sprawia, ze mozg lepiej się uczy

Edukacja muzyczna sprawia, ze mozg lepiej się uczy

TeTe uspokajające głosy nie głosił na przeciwnej punktu widzenia (że ludzkość to znaczy "nie" zanieczyszczać) - tylko, że dane i dowody nie są wystarczające do zawarcia politycznego, który został wykonany.

Zatem 31,072 Amerykanów o stopniach naukowych w dziedzinie nauki, kilka lat temu podpisali petycję, która kategorycznie zaprzeczył proklamowanej mądrości, że ludzkość spowodowanych-global-warming został rozstrzygnięty fakt naukowy. Sponsorowane przez wybitnych naukowców, takich jak dr Arthur Robinson z Oregon Institute of Science and Medicine, petycji wezwał USA do odrzucenia takiego stanowiska. Było to w tym samym czasie, że Al Gore (a IPCC ONZ) otrzymywał Nagrodę Nobla za swój film na temat globalnego ocieplenia - i poniżające swoich krytyków mianem "małej, maleńkiej mniejszości - jak ci, którzy uważają, że lądowanie na Księżycu została wystawiona w sposób film dużo, i że świat jest płaski ". Inne szczery naukowiec-pretendentów do konwencjonalnych mądrości są: dr Richard S. Lindzen, Ph.D., profesor Atmospheric Science w Massachusetts Institute of Technology; Dr B. Lomborg, dyrektor Copenhagen Consensus Center; Dr Parrick Michaels, w Cato Institute; Dr Philip Lloyd, Honorowy pracownik naukowy w Centrum Badań Energii na Uniwersytecie w Cape Town w RPA.

Edukacja muzyczna sprawia, ze mozg lepiej się uczy

Chodzi tu nie tylko akademickiej i naukowej uczciwości - finansowej pomyślności w Stanach Zjednoczonych i na świecie jest zagrożona. Ograniczenia, przewężenia i kary pieniężne na rachunku rozważane cap-and-trade (już przeszedł w demokratycznie kontrolowane Izby Reprezentantów) i EPA (Environmental Protection Agency) Obamy, i reparacje obiecane przez prezydenta Obamę w Kopenhadze (do 3 świata kraje) przez USA i innych krajach 1st światowych może podnieść spustoszenie po finansowego dobrobytu Stanów Zjednoczonych, jak również w całym cywilizowanym świecie.

Aaron Kolom kwalifikuje się jako "naukowcem" z ponad 50 lat inżynierii kosmicznej: Stress Analyst do Naczelnego Nauk strukturalnych na licznych samolotów wojskowych do struktur Corp. reżyserów i materiałów, doc. Główny Inżynier promu Programu za pośrednictwem trzech pierwszych lotów (Service Medal przyznawany NASA publiczny), Rockwell International Corp .; Program Manager Concorde SST, VP Inżynieria TRE Corp .; Aerospace konsultant.

Artykuł napisany przez:

Author: esk.org.pl

Share This Post On